Takole, pa smo spravili pod streho še en izlet. Tokrat smo bili na Vipavskem, kjer smo si v krasnem sončnem vremenu ogledali Vipavski križ, izvir reke Hubelj, ostanke starih fužin, egipčanska sarkofaga ter seveda osrčje same Vipave. Vmes smo se podružili ob kosilu in dobri kapljici.
Interes za izlet je bil nad pričakovanji, kar nas, organizatorje, izjemno veseli, zato sta bila potrebna kar dva avtobusa in tudi posamezni ogledi so potekali v dveh ločenih skupinah. Najbolj razveseljivo je to, da so se izleta udeležili vsi tisti, ki so bili že na prvem izletu ter jesenskem pikniku, kar pomeni, da gremo z delom v pravo smer, predvsem pa nas veseli, da se dogodkov udeležujejo vedno novi in novi člani. Kdor pride prvič, zagotovo ne pride zadnjič.
V nadaljevanju si v galeriji lahko ogledate foto utrinke, ki smo jih zabeležili.
Za konec še enkrat zahvala Dragu za natančen “vozni red” izleta (še kdaj, Drago).





















